Yükselen Burç Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri gibi zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında doğru adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mahal düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine majör dikkat göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi açmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, mizaç astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve alegori bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan fazla bili sahibi olmak istiyorsanız, birşu denli terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına bakarak belirlenir ve birşu denli kişiye bakarak nefis ve gelecekteki olaylar karşı bili verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Tevellüt haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi yaşlakin şekline koku değer.

Burç yorumlaması karşı çok fazla bili sahibi olmak karınin, astroloji terminolojisine aşina olmak önemlidir.

ıstılah Medlulı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bili verir.
Natal harita Tevellüt anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki olaylar ve nefis özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değemekimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, doğru bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve elan pek çok sermaye karşı bili verme konusunda nispeten değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ https://otoyedekparca.name.tr/ https://bartinwebtasarimseo.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al